Velikost písma: A A

Vážení přátelé,

vítám vás na webových stránkách Senior pasů Kraje Vysočina a jsem rád, že jste se rozhodli stát členem naší „velké rodiny“ držitelů Senior pasů, která má více jak třicet tisíc členů. Cílem tohoto projektu je podpora aktivního životního stylu u generace 55+ a nabídka slev a výhod, které ušetří váš rozpočet.

Půjde zejména o nabídku volnočasových a společenských aktivit, gastronomické služby, cestování, vstupy na hrady, zámky či do galerií a také nákupy zboží. Tím pádem můžete se Senior pasy levněji vyrážet na výlety, poznávat náš kraj, sportovat, relaxovat, pečovat o své tělo, a nebo s úsporou pořídit léky či doplňky stravy ve vybraných lékárnách. Slevy a výhody Senior pasů můžete uplatnit na téměř pěti stech místech Vysočiny. Kartičky platí i v ostatních krajích ČR a také v části Rakouska. Přehled všech poskytovatelů slev naleznete na této stránce v online katalogu.

Pod hlavičkou Senior pasů pro vás připravujeme i celou řadu akcí po celé Vysočině a rád se s vámi na některé z nich osobně potkám. Sledovat nás můžete na našich facebookových stránkách Senior pasů Kraje Vysočina (prolink), kde naleznete každý den nové informace, týkající se života seniorů v našem kraji.

Přeji vám pevné zdraví a příjemně strávené chvíle se Senior pasy Kraje Vysočina.

Mgr. Jan Tourek

radní Kraje Vysočina pro oblast sociálních věcí